snipcart-thumb-image

ETERNIT stogo danga

Eternit AGRO-tai pluoštinio cemento banguoti lakštai „Eternit Agro“ skirti ūkininkams, kurie ieško saugios ir patikimos stogo dangos, pritaikytos jų ūkio šakai ir sudarančios gerą mikroklimatą gyvūnams bei sandėliuojamai produkcijai.Gaminant „Eternit Agro“ lakštus, naudojama saugumo technologija Safety Strips®. Specialios saugumo juostelės užtikrina, jog lakštai atlaikys dideles apkrovas, o darbas ant stogo bus saugus. Banguotiems lakštams nudažyti naudojami specialūs difuziški dažai, kurie leidžia stogui kvėpuoti. Naudojant šiuos dažus, nesukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje, todėl nesikaupia kondensatas. Taip apsaugomos namo konstrukcijos, apšiltinimo sluoksnis nuo sudrėkimo.

Eternit AGRO XL-tai pinigus ir laiką taupanti stogo danga. Produktas geriausiai pritaikytas žemės ūkio poreikiams. Banguoti lakštai, gaminami iš natūralių medžiagų: cemento, celiuliozės, kenksmingąjį asbestą pakeitusios pluoštinės armuojančios medžiagos PVA bei stabilumą užtikrinančio silamo.

Eternit KLASIKA - tai tradicinio profilio banguoti lakštai, turintys tokį patį plotį ir tokios pat formos bangas, kaip asbestinis šiferis. Šie lakštai namui suteikia klasikinį vaizdą, todėl jūsų sodyba ar namas visuomet atrodys tvarkinga ir deranti prie supančios aplinkos. „Eternit Klasika“ turi gamykloje nupjautus kampus, todėl lakštus sumontuoti paprasta, greita ir pigu, o optimalus lakšto dydis leidžia patogiai dengti didelio ploto stogus. Šio profilio lakštai gaminami jau daugiau nei 20 metų, todėl pasirinkę juos neapsiriksite. Tai saugus ir patikimas sprendimas, ypač tinkantis senų pastatų renovacijai, nes nereikia keisti stogo konstruktyvo ir grebėstų.

Cedral BANGA- tai modernaus 5 bangų profilio lakštai. Jie turi jau gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Dėl to dengimas šiais lakštais bus greitesnis, o klaidų padarymo tikimybė mažesnė. Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas. Mažesni lakštai ir aukštos plačios bangos sukuria estetišką stogo vaizdą. Su originaliomis pluoštinio cemento stogo detalėmis stogą sukomplektuoti bus paprasta ir jo dizainas atrodys išbaigtas. Aukštos bangos daro šiuos lakštus tvirtais ir atspariais.

Cedral GOTIKA lakštai − tai mažiausio ilgio banguoti lakštai. Dėl savo nedidelių matmenų ir aukštų bangų ant stogo jie sukuria gražų reljefą. Šie lakštai yra 5 bangų profilio, turi gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Pagreitina dengimą ir užtikrina kad nebūtų padaryta montavimo klaidų. Šie lakštai yra komplektuojami su firminėmis stogo detalėmis, kurios padaro stogo vaizdą išbaigtą. Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas. Mažesni lakštai ir aukštos plačios bangos sukuria estetišką stogo vaizdą. Su originaliomis pluoštinio cemento stogo detalėmis stogą sukomplektuoti bus paprasta ir jo dizainas atrodys išbaigtas. Aukštos bangos daro šiuos lakštus tvirtais ir atspariais.

https://www.cedral.world/lt-lt/blog/46663/kurie-banguoti-lakstai-labiausiai-tinka-jusu-namo-stogui/

https://www.eternit.lt/lt-lt/produktai/eternit-klasika/