snipcart-thumb-image

Isover

Izoliacinės medžiagos parinkimas vaidina lemiamą vaidmenį energijos suvartojime, oro kokybei patalpose ir gyvenimo kokybei. ISOVER kuria ir gamina aukščiausios kokybės šilumos ir garso izoliaciją. Pažangūs, saugūs ir aukštos kokybės produktai atitinka mūsų klientų reikliausius iššūkius.

Kaip rinkos lyderiai, mes gaminame aukščiausios kokybės, ekonomiškai efektyvią šilumos izoliaciją, garso ir sandarinimo izoliaciją. Stiprūs know-how montavimo ir logistikos srityse.

Perdirbamas stiklas kaip žaliava Suomijoje ISOVER izoliacijai kaip žaliava daugiausiai naudojamas perdirbtas stiklas. Perdirbamo stiklo dalis sudaro iki 85% visų žaliavų. Be to, perdirbtas stiklas naudojamas kaip žaliava, siekiant sumažinti energijos suvartojimą gamybos procese. Perdirbtas stiklas Isover produktų gamybai naudojamas jau nuo 1983 m.. Per pastaruosius penkerius metus Suomijoje jo buvo sunaudota daugiau nei 150 000 tonų.

ISOVER pasaulyje Saint-Gobain Izoliacijos padalinys (ISOVER ir Ecophon) mineralinę vata daugiausiai gamina naujai statybai, renovacijos projektams ir pramonei. ISOVER veikia daugiau nei 50 šalių ir joje dirba apie 11000 žmonių.

ISOVER pagrindinis tikslas yra kurti ir gaminti energiją taupančią šilumos izoliaciją, tuo pačiu kuriant patogesnį gyvenimą ir tausojant aplinką. Pastaraisiais metais į rinką atėjo nauji produktai : "protingas" garų barjeras Vario KM Duplex ir Ultimate mineralinė vata, kuri sujungė geriausias stiklo ir akmens vatos savybes.