snipcart-thumb-image

"LP SmartSide" apdaila

LP® SmartSide® lentų pagrindas yra OSB plokštės naudojant atsparius gamtos sąlygoms klijus ir priedus. Plokštėje yra trigubai daugiau cinko boratų, kurie yra nekenksmingi žmogui, bet iki nulio sumažina kenkėjų veisimasį bei puvinio ir samanų poveikį. 4,88m lentos ilgis leižia sumažinti ar eliminuoti sujungimus, paspartina montavimą, sumažina atliekų kiekį.

Privalumai: -tvirtos ir atsparios smūgiams -atsparios saulei, vėjui lietui ir sniegui -apsaugotos nuo kenkėjų ir grybelio -lengvas ir greitas montavimas, dažymas

Dažymas: LP® SmartSide® lentos turi būti dažytos. Lentelės padengtos PBO gruntu, kuris skirtas vandens pagrindu pagamintiems dažams. Prieš dažant reikia nuvalyti nešvarumus ir dulkes. Pjūvius ir pažeidimus būtina padengti lateksiniais akrilo ar emalės dažais. Pažeidimų glaistymui naudokite laukui skirta akrilinį glaistą. Dažyti būtina ne vėliau kaip per 45 dienas nuo montavimo pabaigos. Padengti tolygiai visą paviršių mažiausiai 2 sluoksniais.

Priežiūra: Rekomenduojama valyti švelniu skudurėliu ar minkštu šepetėliu. Po to nuplauti vandeniu. Nenaudokite baliklių ir ploviklių turinčių amoniako. NENAUDOKITE aukšto spaudimo vandens purkštuvų, nes aukštas slėgis gali pažeisti dažus, bei įterpti drėgmę į vidinius sluoksnius.

https://youtu.be/9JSLknIEzg4