snipcart-thumb-image

"CanExel" apdaila

"CanExel" Kai prireikia apsaugoti ir papuošti Jų namus, kanadiečiai ieško grožio, ilgaamžiškumo ir ramybės. Štai kodėl, daugiau nei 30 metų, jie renkasi CanExel išorės apdailą savo namams. Vienas. Vienintelis. Autentiškas.

CanExel – tai išorės fasado apdaila, pagaminta iš suspaustų, dervomis surištų ir parafinu impregnuotų medžio dulkių. Daugiau nei 40 metų žmonės pasitiki ir naudoja LP CanExel išorės apdailą, kad apsaugotų, papuoštų ar renovuotų savo būstą. Gražus užbaigimas, ilgalaikis patvarumas, natūralaus medžio išvaizda – tai pagrindiniai principai, kuriais remiantis buvo sukurtas prekės ženklas CanExel CanExel gimė Kanadoje, kurios atšiaurus klimatas privertė kūrėjus visų pirma galvoti apie ilgaamžiškumą. Šiuo metu CanExel prekiaujama Islandijoje, Kanadoje, Norvegijoje, JAV, Rusijoje, Anglijoje, Australijoje, kas įrodo, jog šis produktas atsparus tiek aukštiems, tiek žemiems temperatūros ir drėgmės rodikliams. Lentos dažams ir profiliui suteikiama 10 metų garantija.

Nuo vandenyno žydros iki nakties juodos... 21 siūlomos spalvos patenkins net ir didžiausią kritiką bei pažadins Jūsų fantaziją kuriantis savo būstą. Autentiškas natūralaus medžio raštas suteiks Jūsų namui jaukumą, žavesį ir išskirtinumą.

http://www.valvesta.lt/lt/55-canexel.html