snipcart-thumb-image

"Cedral" apdaila

„Cedral Classic“

„Cedral Classic“ fasado apdailos dailylentės iš pluoštinio cemento yra ideali alternatyva tradicinėms išorės apdailos dailylentėms iš medienos, kurios beveik nereikia prižiūrėti ir kuri nepūva. Jas lengva montuoti ir jos sukurtos montuoti tradiciniu persidengiančiu stiliumi.

Privalumai: „Cedral Classic“ lengva montuoti ir prižiūrėti. Perdenkite horizontaliai arba vertikaliai taip, kad suformuotumėte gilias šešėlio linijas, arba montuokite su atvirais sujungimais siekdami minimalistinės išvaizdos. Yra 30 spalvų su medienos tekstūros arba lygia apdaila pagal poreikius pritaikytam fasadui.

Nereikia dažyti. Platus standartinių spalvų ir įvairių dažų sluoksnių pasirinkimas. Galima montuoti horizontaliai arba vertikaliai. Labai paprasta prižiūrėti: tiesiog nuplaukite muilu ir vandeniu. Labai stabilūs matmenys. Lengva montuoti: Pakanka paprastų įrankių Nereikia išankstinio gręžimo. Atspari ugniai, izoliuoja garsą ir atspari vandeniui bei kenkėjams.

„Cedral Click“

Ieškote mažiau persidengiančios fasado apdailos? „Cedral Click“ yra lygiai su paviršiumi montuojamos fasado apdailos dailylentės su liežuvėliu ir grioveliu su šiuolaikine plokščia apdaila.

Privalumai: Išorines dailylentes „Cedral Click“ lengva montuoti ir prižiūrėti. Išorinių sienų dailylentės yra su liežuvėlio ir griovelio sistema ir jas galima montuoti horizontaliai arba vertikaliai. Yra 22 spalvų, su medienos tekstūros arba lygia apdaila idealiai estetiškai apdailai sukurti.

Nereikia dažyti. Platus standartinių spalvų ir įvairių dažų sluoksnių pasirinkimas. Galima montuoti horizontaliai arba vertikaliai. Labai paprasta prižiūrėti: tiesiog nuplaukite muilu ir vandeniu. Matmenų stabilumas: priešingai negu mediena ar PVC dailylentės, išorinių sienų dailylentės nesiplečia ir nesitraukia dėl temperatūros pokyčių ar drėgmės. Plokštės nejuda, todėl jas galima montuoti suglaudus taip užtikrinant estetišką apdailą ir ilgą naudojimo trukmę. Labai stabilūs matmenys (ką tai reiškia?). Lengva montuoti: Pakanka įprastų įrankių Nereikia išankstinio gręžimo. Atspari ugniai, izoliuoja garsą ir atspari vandeniui bei kenkėjams.

https://www.cedral.world/lt-lt/fasadas/produktai/

https://www.cedral.lt