snipcart-thumb-image

Eternit baltic fasado apdaila

Cementinė dailylentė „CEDRAL“

Cementinės dailylentės „CEDRAL“ – ilgaamžė ir estetiškai patraukli fasado apdaila Jūsų namui. Cementinės dailylentės atrodo labia panašiai į medines dailylentes, tačiau neturi pastarųjų trūkumų – „CEDRAL“ dailylentės yra atsparios aplinkos poveikiui, jų nereikia perdažyti, valyti ar plauti. Tai – ilgaamžė danga: gamintojas suteikia 10 metų garantiją raštu, nors realus tarnavimo laikas yra 40-50 metų. „CEDRAL“ fasado danga pasižymi nesudėtingu montavimu - po trumpos instrukcijos šias dailylentes nesudėtinga susimontuoti pačiam.

Fasado plokštės „EQUITONE“

Ventiliuojamos fasado plokštės „EQUITONE“ puikiai tiks mėgstantiems prabangą ir prestižą. Šios fasado plokštės yra itin plonos ir lengvos, tad fasado sprendimas yra taupus bei tausojantis gamtą. Šios iš pluoštinio cemento plokštės yra gaminamos moderniose Belgijos ir Vokietijos gamyklose. „EQUITONE“ ventiliuojamos fasado plokštės yra nedegios bei itin ilgaamžės (jų tarnavimo laikas yra apie 50 m). Svarbi šių plokščių savybė yra ta, kad jos atsparios graffiti piešiniams, t.y. jie neįsigeria į pagrindą ir yra lengvai nuvalomi. Beto ventiliuojami fasadai puikiai ir lengvai montuojami, sumontuoti ventiliuojami fasadai puikiai vėsina namo temperatūrą vasaros metu. Žiemos metu ventiliuojami fasadai puikiai apsaugo nuo šalčio tiltų ir vėjo į pastato sieną.

Fasado plokštelės „DACORA“

„DACORA“ plokštelės yra gaminamos iš supresuoto pluoštinio cemento. Šios plokštelės pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu ir patikimumu (jų amžius siekia 70 m. ir daugiau). Šių plokštelių pagalba sukuriamas ypatingas dizainas, galima rinktis iš skirtingų dengimo būdų: vokiško, korėto, dvigubo dengimo bei dengimo smailiabrauniu rombu ar paprastu rombu. Svarbi šios dangos savybė yra nedegumas bei atstparumas UV spinduliams, kas padeda išlaikyti nepakitusią dangos spalvą.

Balkonų plokštės „TEXTURA“

Balkono plokštės "Textura" tinka montavimui ant aliuminio, plieno ir medžio konstrukcijų. Jos yra nedegios ir saugios naudoti bet kokio tipo ir aukščio pastatuose.